Jesteś tu: cosmo medica > Cennik

Masz pytania? Zadzwoń! 533-100-103

Cennik

Medycyna estetyczna

Każdy zabieg jest przeprowadzony wywiadem lekarskim i konsultacją.
Podczas konsultacji jest ustalany zabieg, ilość proponowanych preparatów oraz ich rodzaj.

Konsultacja lekarska bez zabiegu-100,-zł
Konsultacja lekarska z zabiegiem- BEZPŁATNA

Twarz

Diagnostyka skóry bez wykonania zabiegu-80,-zł
Diagnostyka skóry z wykonaniem zabiegu – BEZPŁATNA

 Lampa Wooda – lampa kwarcowa, w której dzięki zastosowaniu specjalnego czarnego filtra z krzemianu baru z dodatkiem 9% tlenku niklu emitowane jest długofalowe promieniowanie nadfioletowe. 

Stosowana w dermatologii do profesjonalnej diagnostyki skóry. Emitowane promienie UV wywołują fluorescencję skóry. Diagnozę stawia się na podstawie barwy emitowanego w wyniku zjawiska fluorescencji światła.

W zależności od rodzaju cery oraz schorzeń występuje różnobarwne świecenie. Dzięki temu możemy ocenić:

  • rodzaj skóry (normalna, sucha, tłusta)
  • poziom nawilżenia
  • poziom rogowacenia skóry
  • stany zapalne i bakteryjne oraz infekcje skóry
  • zaburzenia pigmentacyjne skóry

Światło Wooda pozwala zarówno na rozpoznanie stanu skóry oraz różnicowanie zmian stanu skóry, dokładne określenie potrzeb skóry z zakresu zabiegów profesjonalnych – dermatologicznych i kosmetycznych oraz dokładne doradztwo w zakresie codziennej pielęgnacji.

Różnorodność zastosowań lampy oraz prostota użycia sprawiają, iż jest ona jednym z najlepszych narzędzi diagnostycznych w praktyce dermatologicznej i kosmetycznej.

Indywidualna diagnostyka w zakresie zabiegów i pielęgnacji:

  • Dermatologicznej
  • Kosmetycznej
  • Kuracji domowych

Diagnostyka rozpoczyna się zebraniem wywiadu na temat codziennego postępowania w zakresie pielęgnacji skóry oraz trapiących pacjenta problemów. Diagnostyka rozpoczyna się od oczyszczenia skóry i jej dezynfekcji. Następnie następuję badanie skóry lampą w różnych kierunkach diagnostycznych – rodzaj i stan skóry, poziom nawilżenia, rogowacenie, boziom stanów zapalnych i bakteryjnych, zaburzenia pigmentacyjne, rogowacenie naskórka, określenie stanu wieku skóry itp.

Po badaniu diagnostycznym następuję wypełnienie karty pacjenta, która jest podzielona na 5 części: wyniki diagnozy, zalecenia dermatologiczne, zalecenia profesjonalnej pielęgnacji i kuracji, zalecenia pielęgnacji codziennej, zalecenia pielęgnacji i kuracji w zależności od trybu życia, wieku, warunków atmosferycznych.

Ciało

 

Medycyna Estetyczna

 

Twarz

 

Pakiety zabiegowe
.