Jesteś tu: cosmo medica > Medycyna Estetyczna

Masz pytania? Zadzwoń! 533-100-103

Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna otwiera dziś duże możliwości tym którzy chcą zachować atrakcyjność na lata,
a dzięki połączeniu wysokiej skuteczności z bezpieczeństwem ich stosowania, znajduje ciągle nowych zwolenników.

Nasz salon współpracuję z lekarzami: dr Sławomir Koryśko i dr n. med. Marcin Repetowski

Dr Sławomir Koryśko jest absolwentem stomatologii Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz licznych szkoleń, kursów i kongresów medycznych w Polsce, jak i za granicą
z dziedziny Medycyny Estetycznej.

Od momentu rozpoczęcia studiów medycznych postanowił pomóc swoim Pacjentom w utrzymaniu pięknego, ale przed wszystkim zdrowego uśmiechu i nie tylko, dlatego m.in. praktykę zawodu doskonalił również zagranicą. Ukończył szkolenia i kursy zaawansowane z zakresu medycyny estetycznej, aby jego Pacjenci mogli poczuć się wyjątkowo, luksusowo, dzięki szerokiemu zakresowi usług wykonywanych przez doktora.

Szkolenia z zakresu użycia toksyny botulinowej i materiału wypełniającego w postaci kwasu hialuronowego pozwalają mu wykonywać szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Botox wykorzystuję do korekcji zmarszczek czołowych poprzecznych, zmarszczek gładzizny czoła (lwia zmarszczka) oraz “kurzych łapek”. W niestandardowych zabiegach przy użyciu botuliny potrafi zniwelować efekt opadającej powieki czy bruksizm (zgrzytanie nocne zębami) oraz leczy nadpotliwość.

Przy użyciu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego koryguje bruzdy nosowo – wargowe, linie marionetki, pionowe zmarszczki wokół ust oraz płytkie zmarszczki wokół oczu i ust. Doświadczenie zdobyte za granicą pozwoliło mu na wykonywanie zabiegów powiększania, modelowania kształtu ust oraz policzków. Zaawansowanym zabiegiem, który proponuje swoim Klientom jest wolumetria twarzy, zabieg popularnie zwany liftingiem bez skalpela wykonywany bezboleśnie. Wykonuję również zabiegi z zastosowaniem nici PDO i nici haczykowych, które są najnowszym, rewolucyjnym sposobem ujędrniania i wzmacniania sprężystości skóry, jak i formowania owalu twarzy w kształcie litery “V”.

Stomatologia i medycyna estetyczna są jego pasją życiową.

 

DR N. MED.   MARCIN REPETOWSKI

Jest lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi oraz specjalistą otolaryngologiem.
Jest związany zawodowo z dwoma miastami – Łodzią i Warszawą. W Łodzi tworzy zespół Kliniki Chirurgii Plastycznej Twarzy i Laryngologii i wykonuje zabiegi chirurgii plastycznej i laryngologicznej. W Warszawie przez wiele lat był związany z Wojskowym Instytutem Higieny i Epidemiologii, obecnie współpracuję z Gabinetem Medycyny Estetycznej przy ul. Żytniej 18.
Jest członkiem Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

W swojej praktyce stosuje najnowsze i najlepsze rozwiązania medyczne, dokłada wszelkich możliwych starań, aby Pacjentom zapewnić najwyższy komfort, efekty zabiegowe i bezpieczeństwo. W trosce o pacjentów dba nie tylko o efekt estetyczny i zdrowotny, lecz także o zrealizowanie życzeń Pacjentów w sposób maksymalnie bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Gwarantuje, że każdy zabieg, konsultacja, operacja wykonana zostanie przez lekarza fachowego i doświadczonego jednocześnie skupionego na Państwa bezpieczeństwie. Wykonuje zabiegi podstawowe i zaawansowane z zakresu medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy.

Botox

Aby zlikwidować linie i zmarszczki mimiczne…

Kwas Hialuronowy

Pozwala na leczenie najgłębszych zmarszczek…

Wampirzy lifting

Poleca się osobom, którym zależy na ujędrnieniu …

Aqualyx-Lipoliza

To dzis jedyny na swiecie, zarejestrowany preparat …

Nici Liftingujące PDO

Nowość na polskim rynku…
.
.

Derma Pen

Absolutna nowość w gabinetach medycyny estetycznej…

Peeling Medyczny

Peelingi są zwane inaczej eksfoliacją…
.

Laser CO2 – Fraxel

Treść …
.