Jesteś tu: cosmo medica > Medycyna Estetyczna > Kwas Hialuronowy

Masz pytania? Zadzwoń! 533-100-103

Kwas Hialuronowy

Kwas hialuronowy pozwala na leczenie najgłębszych zmarszczek, w sposób naturalny zwiększa objętość ust i poprawia ich kontur, a także modeluje kontur twarzy. Stosowane przez nas preparaty linii Princess zapewniają wypełnienie i wygładzenie wszystkich typów zmarszczek oraz bruzd i załamań twarzy, jak również realnie poprawiają kontur i linię ust.

Dzięki zabiegom kwasem hialuronowym możesz:

  • wypełnić bruzdy i fałdy nosowo-wargowe
  • modelować kształt ust i powiększać usta
  • rzeźbić kontur twarzy – wypełnić istniejące załamania i bruzdy
  • zniwelować zmarszczki marionetkowe

Preparaty z linii Princess powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T (Supreme Monophasic and Reticulated Technology). Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE), tworzona jest niezwykle gęsta macierz mocnych
i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego. Ostatnim etapem procesu S.M.A.R.T. jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i pełną nad min kontrolę.Wypełniacze firmy Croma są jednofazowe złożone
i wysokoelastyczne co oznacza, że wyróżnia je idealna gładkość oraz bardzo duża elastyczność.

Podstawowym preparatem Cromy jest Princess Volume w którym stężenie kwasy hialuronowego wynosi 23mg/ml  jest to preparat nie tylko wolumetryczny, ale bardzo bardzo uniwersalny. Tak naprawdę mając w gabinecie ten produkt  można dokonywać wszelkich wypełnień. Poza zwiększaniem objętości policzków, nadaje się on genialnie do wypełniania fałd nosowo-wargowych, skroni a także ust, a nawet przy zachowaniu dużej ostrożności, można nim wypełniać “dolinę łez” oraz również “zmarszczki palacza”. Ten produkt bez problemu utrzymuje się w skórze do 12 miesięcy ( w ustach nico krócej 8-9 miesięcy). Jest to wypełniacz bardzo plastyczny “wybaczający błędy” zwiększający swoją objętość po związaniu wody o jakieś 30%. W październiku 2010 roku został uhonorowany Perłą Dermatologi Estetycznej. Wyjątkowo udany i doceniany przez lekarzy preparat.Produkt ten charakteryzuje się dodatkowo bardzo dużym bezpieczeństwem, ponieważ zawiera minimalne ilości czynnika wiążącego BDDE.

Rodzina produktów składa się z:

Princess Filler – hialuronowy wypełniacz zmarszczek 

Czy chcesz wypełnić blizny lub zmarszczki na twarzy?

Sterylny bezbarwny i homogenizowany wszystkie je załagodzi, Jest długotrwały ale nie permamentny. Powoli rozchodzi się pod skórą, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Może być wykorzystywany w większości części twarzy. Dzięki niemu można też sprawić, iż twoje usta staną się pełne i zmysłowe. Napełnij swoją twarz wdziękiem i pięknem.

Princess Rich – hialuronowa kuracja mezoterapii do twarzy z wysokim stężeniem gliceryny. 

To sterylny, transparentny żel, stworzony by odświeżyć i rozświetlić  Twoją twarz. Gliceryna nawilża
i ujędrnia Twoją skórę, sprawiając że staję się bardziej elastyczna i promienna. Działa jako wypełniacz małych zmarszczek, takie jak kurze łapki zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust. Znakomicie nawilża skórę, może więc być tez używany tuż przed lub po opalaniu. Powitaj swój nowy świetlisty wygląd! Nadszedł czas by iść z wysoko podniesionym czołem-znów poczuj się młodo.

Princess Volume – hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych kuracji. 

Princess Volume to hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych kuracji. Pomaga odzyskać objętość tkanki skórnej. Efekty są widoczne i naturalne. Jeżeli czujesz że miejsca na Twojej twarzy, straciły objętość a Twoja skóra potrzebuję silniejszej kuracji, jest to idealny produkt dla Ciebie.Wypełnia policzki i wygładza głębokie zmarszczki oraz fałdy na twarzy, sprawiając że skóra staję się jędrna i pełna wigoru. Również stosowany do modelowania ust.

Koszt zabiegu: 

1 ampułka kwasu hialuronowego 1 ml VOLUME PRINCESS900,- zł
1 ampułka kwasu hialuronowego 1 ml EMERVEL1100,- zł
1 ampułka kwasu hialuronowego 1 ml RESTYLANE1300,- zł
  

PRZY ZABIEGACH POWYŻEJ 1 AMPUŁKI KAŻDA NASTĘPNA  MA NIŻSZĄ CENĘ
O 200,- ZŁ

więcej informacji na stronie: http://www.drkorysko.pl/kwas-hialuronowy/