Masz pytania? Zadzwoń! 533-100-103

Czoło

Twoja skóra narażona na działanie klasycznych czynników postarzających, zanieczyszczenie środowiska , stres… starzeje się. Jej struktura zmienia się wraz z płynącym czasem , najpierw pojawiają się cienkie linie, później zaś głębokie bruzdy.

Chcesz temu zapobiec?

  • Wypełnić zmarszczki poziome czoła
  • Dziś mamy nowe metody terapeutyczne w dziedzinie produktów przeciwstarzeniowych do iniekcji, dzięki którym w naturalny sposób możesz :
  • Modelować okolice brwi
  • Zlikwidować zmarszczkę pionową pomiędzy brwiami „lwia zmarszczka” 

Modelowanie brwi – modelowanie wygięcia i kształtu brwi. W szczególności przy tym zabiegu zwracam uwagę na punkty odniesienia, tzn. początek brwi, wierzchołek zagięcia i koniec brwi, tak aby po zabiegu oczy znajdowały się w idealnej pozycji.

Wypełnianie zmarszczek poziomych czoła – są to zmarszczki mimiczne, a w wyniku tego powstające bruzdy, spowodowane silną mimika i zagięciami skóry na stałe. Zmarszczki poziome czoła można wyeliminować poprzez ich wypełnienie.

Lwia zmarszczka – zwana też zmarszczką gniewu, oddaje bardzo wyraźnie negatywne wrażenie. Dlatego też proponuję swoim pacjentom terapię kombinowaną – najpierw iniekcja Botox’u, a następnie po dwóch tygodniach wypełnienie pozostałej widocznej bruzdy kwasem hialuronowym.

Po jakim czasie widoczne będą efekty?
W miejscach poddawanych zabiegowi różnica widoczna jest natychmiastowo po zabiegu. Rezultaty utrzymują się przez długi czas (9 do 12 miesięcy) 

 

Koszt zabiegu: 

1 ampułka kwasu hialuronowego 1 ml VOLUME PRINCESS900,- zł
1 ampułka kwasu hialuronowego 1 ml EMERVEL1100,- zł
1 ampułka kwasu hialuronowego 1 ml RESTYLANE1300,- zł
  
PRZY ZABIEGACH POWYŻEJ 1 AMPUŁKI KAŻDA NASTĘPNA  MA NIŻSZĄ CENĘ O 200,- ZŁ

więcej na stronie: http://www.drkorysko.pl/kwas-hialuronowy/zabiegi-standardowe/