Jesteś tu: cosmo medica > Medycyna Estetyczna > Kwas Hialuronowy > Dekolt i szyja

Masz pytania? Zadzwoń! 533-100-103

Dekolt i szyja

Łabędzia szyja i gładki dekolt.
Szyja nazywana jest często metryką naszego wieku i jest jedną z najbardziej kłopotliwych części kobiecego ciała, podobnie jak skóra na dekolcie. Uboga warstwa tkanki podskórnej oraz zmniejszona liczba gruczołów łojowych sprawia, że skóra na szyi i dekolcie jest cienka i tym samym bardziej narażona na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Otulana obcisłymi golfami, drażniona kołnierzykami podczas chłodów, a latem wystawiana na ekspozycję słoneczną skóra traci elastyczność i jędrność .

Czuć się młodziej i tak też wyglądaj!

Mezoterapia na bazie preparatów Princess Rich lub Princess Filler jest to zabieg polegający na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego o różnym stężeni miedzy skórę właściwą a naskórek , co podnosi ogólny stopień nawodnienia , który decyduje o pięknym i zdrowym wyglądzie skóry oraz likwiduje załamania i bruzdy na szyi i dekolcie. Kwas hialuronowy nawilża, nadaje objętość i wygładza zmarszczki.

Czy zastrzyki mezoterapii są bolesne ?
Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny , ponieważ stosowane igły są bardzo cienkie. Niemniej jednak, w zależności od poziomu wrażliwości na ból i stres, można zastosować znieczulenie ( krem , plaster itp.).

Koszt zabiegu: 

1 ampułka kwasu hialuronowego 1 ml VOLUME PRINCESS  900,- zł

1 ampułka kwasu hialuronowego 1 ml EMERVEL  1100,- zł

1 ampułka kwasu hialuronowego 1 ml RESTYLANE  1300,- zł  

PRZY ZABIEGACH POWYŻEJ 1 AMPUŁKI KAŻDA NASTĘPNA  MA NIŻSZĄ CENĘ
o 200,- ZŁ

więcej informacji na stronie: http://www.drkorysko.pl/kwas-hialuronowy/zabiegi-zaawansowane/