Masz pytania? Zadzwoń! 533-100-103

Cellulit

 

CelluForm – nowoczesna, specjalna formuła, której działanie można porównać do miękkiej (łagodnej) liposukcji. Redukuje i trwale niszczy komórki tłuszczowe dzięki wyciągom z soi (fosfatydylocholina). Dodatek kwasu nikotynowego – witaminy PP, poprawia mikrokrążenie. Połączenie obu tych substancji daje wysoką skuteczność w leczeniu cellulitu związanego z zatrzymaniem wody i lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Wskazania:

  • Otyłość i zlokalizowane złogi tłuszczu
  • Cellulit
  • Uboga mikrocyrkulacja
  • Niedotlenienie tkanek

Podstawowe składniki:

Wyciąg z soi: Pochodząca z ziaren soi lecytyna ma wspaniałe działanie w redukcji tłuszczu.Używana w medycynie jako lek o działaniu anty-cholesterolowym i anty-trójglicerydowym ostatnio znajduje zastosowanie w kosmetyce w redukcji zastojów tłuszczowych i cellulitu.
Deoxycholic acid (kwas deoksycholowy): W ludzkim organizmie kwas ten jest aktywny w zawiesinie tłuszczu w celu uzyskania absorbcji (wchłaniania) w jelicie.
Vitamin PP (Nicotinamide): Kwasu nikotynowy obniża poziom cholesterolu, rozszerza naczynia krwionośne(może powodować zaczerwienienia i uderzenia gorąca) i podwyższa ciśnienie tętnicze. To wszystko skutkuje zwalczeniem cellulitu.

Koszt zabiegu: od 500zł 

 

więcej informacji na stronie: http://www.drkorysko.pl/