Jesteś tu: cosmo medica > Medycyna Estetyczna > Nici Liftingujące PDO

Masz pytania? Zadzwoń! 533-100-103

Nici Liftingujące PDO HILO LIFT

Nowość na polskim rynku
Bio-wchłanialne nici Hilo Lift stosowane z powodzeniem przez tysiące osób na całym swiecie, dostępne są teraz również w Polsce.Zabieg z ich wykorzystaniem to doskonały sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. W odróżnieniu do tradycyjnego liftingu, nie wymagają operacji chirurgicznej. Dają natychmiastowy efekt.

Na czym polega zabieg?
Zabieg z wykorzystaniem bio-wchłanialnych nici liftingujących wykonanych z polidioksanonu (PDO) firmy Hilo Pharma polega na wprowadzeniu ich przez lekarza  do tkanki podskórnej twarzy. Jest to bezpieczne i bezbolesne. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym z wykorzystaniem bardzo cienkiej i elastycznej igły, bez potrzeby nacinania skóry.

Zabiegi liftingujące nićmi PDO HILO LIFT:

 • Uniesienie brwi
 • Lifting czoła
 • Kurze łapki-likwidacja
 • Lifting doliny łez
 • Lifting bruzd nosowo-wargowych
 • Uniesienie-lifting kącików ust
 • Lifting linii marionetek-likwidacja
 • Lifting podbródka
 • Modelowanie kości policzkowych
 • Lifting i korekcja owalu twarzy
 • Modelowanie twarzy
 • Modelowanie-korekcja chomików
 • Lifting całości twarzy 

Komu polecane są NICI?
Zastosowanie nici Hilo Lift® zalecane jest szczególnie osobom w wieku 30 do 60+ lat, które chcą odmłodzić swoją twarz, zredukować objawy starzenia się, a zarazem uniknąć hospitalizacji, znieczulenia ogólnego i inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Nici Hilo Lift® to prosty, szybki i bezpieczny sposób na podniesienie i odmłodzenie zwiotczałej skóry twarzy.

Z czego wynikają korzyści z zabiegu?
Po wprowadzeniu nici Hilo Lift® do tkanki podskórnej, zaczynają one pełnić funkcję rusztowania dla zmęczonej i zwiotczałej skóry. Stymulują także komórki, zwane fibroblastami, do produkcji nowego kolagenu, co dodatkowo ujędrnia skórę i poprawia jej napięcie. Stymulacja fibroblastów powoduje także pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry.
W badaniach in vivo stwierdzono również, że materiał, z którego wykonane są nici pobudza syntezę naturalnego kwasu hialuronowego w skórze.

Kiedy widać pierwsze efekty zabiegu?
Efekt wygładzenia zmarszczek i korekcji zwiotczałej skóry, wynikający z mechanicznego oddziaływania wprowadzonych nici, widać już od razu po zabiegu. Efekt wypełnienia i ujędrnienia skóry, który wynika z procesu syntezy włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego, widoczny jest po około miesiącu i nasila się z czasem. Efekty zabiegu utrzymują się średnio przez okres 2-3 lat.

Koszt zabiegu: 

Okolice na które najczęściej stosuje się nici PDO w ilości 4-6 nici: kurze łapki, lifting okolic oka, lifting kącików ust, lifting doliny łez.

Okolice na które najczęściej stosuje się nici PDO w ilości 8-12 nici: uniesienie brwi, lifting czoła, lifting podbródka, lifting bruzd nosowo-wargowych.

Okolice na które najczęściej stosuje się nici PDO w ilości ponad 12 nici do ustalenia z lekarzem podczas konsultacji: lifting kości policzkowych, lifting szyi, lifting chomików – linia szczęki, lifting linie marionetki i inne okolice do ustalenia.

Cena jednej nici PDO 90,- zł/nić. Znieczulenie miejscowe lidokainą lub maścią emla w cenie zabiegu.

 

więcej informacji na stronie: http://www.drkorysko.pl/nici-liftinguj%C4%85ce-pdo/