Masz pytania? Zadzwoń! 533-100-103

Skin Tech

Skin Tech to jedna z pierwszych firm w medycynie estetycznej, która od 1996 roku oferuje produkty do kompleksowej regeneracji skóry o niezrównanej skuteczności. Pełna oferta Skin Tech zawiera dwie grupy produktów: peelingi medyczne przeznaczone do stosowania przez lekarzy medycyny estetycznej oraz dermo kosmetyki medyczne do stosowania przez pacjentów, jako uzupełnienie terapii peelingujących.

Easy TCA jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów Skin Tech, dostępnym na całym świecie peelingiem na bazie TCA i przeznaczonym do głębokiej odbudowy skóry. Postrzegany jako najbezpieczniejsze, najskuteczniejsze i najłatwiejsze do wykonania peeling na bazie TCA. Przeznaczony do redukcji zmarszczek, oznakach foto starzenia skóry, leczenie młodej skóry z problemami, leczeniu przebarwień i skóry trądzikowej.

Linia dermokosmetyków medycznych Skin Tech składa się z produktów do codziennej pielęgnacji
i została zaprojektowana specjalnie dla pacjentów z konkretnymi problemami. Jednym z ostatnich osiągnięć Skin Tech jest maska IPLase, stworzona specjalnie dla ochrony skóry po zabiegach medycznych.

Laboratorium badawcze Skin Tech ustawicznie wprowadza nowe metody i rozwija swoje produkty, czego najlepszym przykładem jest nowa, bogatsza formuła Post Peel Mask. Dlatego Skin Tech jest jednym z najbardziej znaczących graczy na rynku medycyny estetycznej, dermatologi i chirurgii plastycznej.

więcej informacji na stronie: http://www.drkorysko.pl/peelingi-medyczne/