Jesteś tu: cosmo medica > Promocje > Peelingi/Kwasy

Masz pytania? Zadzwoń! 533-100-103

Peelingi/Kwasy


Jesienne szaleństwo kwasami czas zacząć!!! 

Zabieg Retix C

Kompletna terapia anti-aging twarzy, szyi, dekoltu i całego ciała

W zabiegu wykorzystujemy retinol – czystą postać witaminy A, jeden z najskuteczniejszych stosowanych składników stosowanych w odmładzaniu skóry, oraz witaminę C i koktajl antyoksydantów, działających rozjaśniająco i regenerująco na skórę.

Retinol zwarty w Retix C 4% jest stabilizowany, co oznacza mniejsze podrażnienia i lepszą tolerancję w porównaniu do tradycyjnego re tinolu użytego w tym samy stężeniu.

Zawiera:

  • Retinol 4% –   silnie odmładza, zagęszcza, nawilża i rozświetla skórę.
                             Forma preparatu zmniejsza ryzyko podrażnień i zapewnia wysoką tolerancję
  • Witamina C 8% – w stabilnej, lewoskrętnej postaci działa silnie antyoksydacyjnie
                                    i rozświetlająco
  • Antyoksydanty 30% – wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania.

zobacz więcej

 

Yellow peel

To jeden z najbardziej znanych i lubianych peelingów. Jego główne zalety to wysoka skuteczność i znikoma agresywność. Yellow Peel może usuwać naskórek na różnych poziomach, dlatego jest stosowany zarówno do redukcji przebarwień, jako ujędrniający zabieg przeciwzmarszczkowy jak też peeling oczyszczajacy i rozświetlający skórę.

W pierszej fazie peelingu działają kwas glikolowy i salicylowy – wywołują złuszczanie, odnowę naskórka i rozświetlenie twarzy. W drugiej fazie kwas retinowy i witamina C działają stymulująco – pobudzają produkcję kolagenu, elastyny i glikozamin, dzięki czemu skóra nabiera jędrności. Trzy inne składniki: kwas fitowy, kojowy i azelainowy usuwają istniejące przebarwienia i zapobiegają powstawaniu nowych.

Działanie stymulujące Yellow Peel daje świetne efekty w zabiegach odmładzających okolicę oczu.

zobacz więcej

 

Skorzystaj z pakietów zabiegowych. Przyjdź na bezpłatną konsultację do kosmetologa i dobierz serię odpowiednich zabiegów dla siebie.