Jesteś tu: cosmo medica > Twarz > Peelingi/Kwasy > Peelingi Złożone (mieszane)

Masz pytania? Zadzwoń! 533-100-103

Peelingi Złożone (mieszane) 

Linia Natinuel, stworzona z myślą o pielęgnacji i zdrowiu skóry, opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach
w dziedzinie dermatologi oraz na ugruntowanym doświadczeniu w branży kosmetyki estetycznej, zdobytym przez starannie dobranych, nowatorski zespół naukowy. Najważniejszą cechą linii Natinuel jest to, że stanowi ona idealny “pomost” między medycyną a kosmetyką estetyczną, co stało się możliwe dzięki odejściu od przestarzałej koncepcji kosmetyki i otwarciu nowych możliwości poprzez wprowadzenie do branży kosmetyki estetycznej bioceutyków molekularnych. Każdy produkt do użytku profesjonalnego i domowego zawiera zestaw składników aktywnych, dobranych tak, aby w synergiczny i ukierunkowany sposób działały ona na różne problemy skóry oraz wynikające z nich niedoskonałości.

New Peel 25

Skład:

  • Kwas glikolowy                                                                 
  • Kwas migdałowy
  • Kwas jabłkowy
  • Kwas mlekowy
  • Kwas salicylowy

Jak działa New Pell 25?
New Peel 25 to profesjonalny preparat do peelingu. Zalecany do stosowania w celu profilaktyki starzenia się skóry oraz do zabiegu u osób o lekkim nasileniu się objawów starzenia się. Poprawnie przeprowadzony peeling, do którego wykorzystano New Peel 25 ma wiele bardzo cennych właściwości. Przyspiesza wymianę komórek , reaktywuje mechanizmy energetyczne, pobudza syntezę nowego kolagenu i elastyny i GAG. W istotny i profesjonalny sposób pomaga niwelować zmiany spowodowane starzeniem fotostarzeniem i starzeniem fizjologicznym. Bezpośrednio po zabiegu można podziwiać pięknie wygładzoną, rozświetloną i jędrną skórę.

Czas trwania zabiegu?

60  minut. Zabieg poprzedzony jest demakijażem i peelingiem kawitacyjnym.

Zalecana ilość zabiegów?

Zalecana seria 3 zabiegów lub inaczej po konsultacji z kosmetologiem.

Koszt zabiegu: 

1 zabieg: 150 zł 
 

New Peel 35

Skład:

  • Kwas glikolowy
  • Kwas migdałowy
  • Kwas winowy
  • Kwas pirogronowy
  • Kwas fitowy

Jak działa New Peel 35?
New Peel 35 profesjonalny preparat do peelingu. Polecany do zabiegów które przeciwdziałają starzeniu się skóry u osób
z średnim nasileniem oznak starzenia. Zawiera doskonale zrównoważoną kompozycję kwasów AHA tj: kwas pirogronowy oraz kwas fitowy, będący silnym antyoksydantem i chelatorem metali ciężkich. Synergiczne działanie wszystkich składników znacznie przewyższa działanie wszystkich substancji. New Peel  35 jest podstawowym produktem na którym opiera się podstawowy program anty-aging, który ma za zadanie zapobieganie i przeciw działanie oznakom biologicznego starzenia i fotostarzenia skóry. Przyspiesza wymianę komórek, reaktywuje mechanizmy energetyczne, pobudza syntezę nowego kolagenu, elastyny i GAG. Bezpośrednio po zabiegu można podziwiać pięknie wygładzoną, rozświetloną i jędrną skórę.

Czas trwania zabiegu:
60 minut. Zabieg poprzedzony jest demakijażem i peelingiem kawitacyjnym.

Zalecana ilość zabiegów?
Zalecana seria 3 zabiegów lub inaczej po konsultacji się z kosmetologiem.

Koszt zabiegu: 

1 zabieg: 150 zł 

 

Age Spot Peeling

Peeling do skóry z hiperpigmentacjami.
Postępowanie w przypadku ciemnych  nieatrakcyjnych przebarwień na skórze  nie należy do łatwych. Nadmierna produkcja melaniny, która stanowi podstawę problemu, może powodować dyschromię różnego typu i różnych warstw naskórka np: melasma, plany soczewicowe starsze itp. Skuteczne działanie miejscowe musi uwzględniać trzy podstawowe zadania: przyspieszać wymianę komórkową poprzez pobudzenie eksfoliacji, dostarczać substancje aktywne, które maja zdolność działania na biochemiczny proces produkcji melaniny, chronić skórę przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych, które mogłyby spowodować powstawanie nowych dyschromi.

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Zalecana ilość zabiegów: seria 3 zabiegów lub inaczej po konsultacji z kosmetologiem.
 

Koszt zabiegu: 

1 zabieg: 150 zł